Unlink default configurations (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Module
tr: Modül

en: Storage
tr: Kayıt yeri

en: In code
tr: Kod içinde

en: In database
tr: Veritabanında
