Unlink default configurations (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: None
lt: Joks

en: Files
lt: Failai

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Module
lt: Modulis

en: Storage
lt: Saugykla
