Unlink default configurations (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Files
oc: Fichièrs

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Module
oc: Modul

en: Storage
oc: Emmagazinatge
