Unlink default configurations (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Files
sk: Súbory

en: Database
sk: Databáza

en: Module
sk: Modul

en: Storage
sk: Ukladanie
