Unlink default configurations (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: None
uk: Немає

en: Module
uk: Модуль

en: Storage
uk: Сховище

en: In code
uk: У коді

en: In database
uk: У базі даних
