Unsubscribe (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Unsubscribe
da: Opsig abonnement

en: User
da: Bruger

en: Your email address
da: Din e-mail-adresse

en: The e-mail address you specified is not valid.
da: Du har angivet en ugyldig e-mail-adresse.

en: If you need more fields than the uid add the comment: author relationship
da: Hvis du har behov for flere felter end UID kan du tilføje sammenhængen kommentar: forfatter
