Unsubscribe (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: User
et: Kasutaja

en: Your email address
et: Sinu e-posti aadress

en: The e-mail address you specified is not valid.
et: Sisestatud e-posti aadress pole sobiv.

en: If you need more fields than the uid add the comment: author relationship
et: Kui sa vajad peale uid veel välju siis lisa comment: author suhe
