Unsubscribe (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: User
nl: Gebruiker

en: Your email address
nl: Uw e-mailadres

en: The e-mail address you specified is not valid.
nl: Het opgegeven e-mailadres is ongeldig.

en: If you need more fields than the uid add the comment: author relationship
nl: Als u meer velden dan de uid nodig heeft, voeg dan de relatie 'reactie : auteur' toe
