Unsubscribe (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Unsubscribe
fi: Peru tilaus

en: User
fi: Käyttäjä

en: Your email address
fi: Sähköpostiosoitteesi

en: The e-mail address you specified is not valid.
fi: Antamasi sähköpostiosoite ei kelpaa.

en: Unsubscribe URL
fi: Listalta poistumis-URL

en: If you need more fields than the uid add the comment: author relationship
fi: Jos tarvitset enemmän kenttiä kuin vain uid, voit lisätä kommentin: kirjoittajariippuvuus
