Unsubscribe (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Unsubscribe
gl: Darse de baixa

en: User
gl: Usuario/a

en: Your email address
gl: O seu enderezo de correo electrónico

en: The e-mail address you specified is not valid.
gl: O enderezo de correo-e que indicou non é válido.

en: Unsubscribe URL
gl: URL de anulación de subscrición
