Unsubscribe (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Unsubscribe
ja: 登録解除

en: User
ja: ユーザー

en: Your email address
ja: あなたのメールアドレス

en: The e-mail address you specified is not valid.
ja: 入力されたメールアドレスは無効です。

en: If you need more fields than the uid add the comment: author relationship
ja: ユーザーID以外のフィールドが必要なら、コメント: 投稿者のリレーションシップを追加してください。
