Unsubscribe (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Unsubscribe
pl: Wypisz się

en: User
pl: Użytkownik

en: Your email address
pl: Twój adres email

en: The e-mail address you specified is not valid.
pl: Podany adres e-mail jest nieprawidłowy.

en: User uid
pl: ID użytkownika

en: If you need more fields than the uid add the comment: author relationship
pl: Jeżeli potrzebujesz więcej pól niż uid dodaj powiązanie do comment: author.
