Unsubscribe (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Unsubscribe
sv: Säg upp prenumeration

en: User
sv: Användare

en: Your email address
sv: Din e-postadress

en: The e-mail address you specified is not valid.
sv: Den e-postadress du angav är inte giltig.

en: If you need more fields than the uid add the comment: author relationship
sv: Om du behöver fler fält än UID, lägg till kommentar: relation till författare
