Unsubscribe (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Unsubscribe
tr: Üyelikten çık

en: User
tr: Kullanıcı

en: Your email address
tr: E-posta adresiniz

en: The e-mail address you specified is not valid.
tr: Belirttiğiniz e-posta adresi geçerli değil.

en: If you need more fields than the uid add the comment: author relationship
tr: Uid'den daha fazla alana ihtiyacınız olursa yorum: yazar ilişkisi ekleyin
