Unsubscribe (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Unsubscribe
el: Διαγραφή συνδρομής

en: User
el: Χρήστης

en: Your email address
el: Η διεύθυνση email σας

en: The e-mail address you specified is not valid.
el: Η διεύθυνση e-mail που εισάγατε δεν είναι έγκυρη.

en: Unsubscribe URL
el: Διεύθυνση URL για κατάργηση συνδρομής
