Unsubscribe (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Unsubscribe
hu: Leiratkozás

en: User
hu: Felhasználó

en: Your email address
hu: E-mail cím

en: The e-mail address you specified is not valid.
hu: A megadott e-mail cím érvénytelen.

en: Unsubscribe URL
hu: Leiratkozó URL

en: If you need more fields than the uid add the comment: author relationship
hu: Ha az uid-nál több mezőre van szükség, akkor hozzá kell adni a megjegyzés: szerző kapcsolatot
