Unsubscribe (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Unsubscribe
id: Berhenti berlangganan

en: User
id: Pengguna

en: Your email address
id: Alamat email Anda

en: The e-mail address you specified is not valid.
id: Alamat email yang anda masukkan tidak benar.

en: If you need more fields than the uid add the comment: author relationship
id: Jika anda membutuhkan tambahan field selain dari uid tambahkan komentar baru: author relationship
