Unsubscribe (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Unsubscribe
it: Annulla iscrizione

en: User
it: Utente

en: Your email address
it: Il tuo indirizzo e-mail

en: The e-mail address you specified is not valid.
it: L'indirizzo e-mail specificato non è valido.

en: If you need more fields than the uid add the comment: author relationship
it: Se sono necessari campi diversi dall'uid, aggiungere la relazione commento: autore
