Unsubscribe (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Unsubscribe
pt: Cancelar subscrição

en: User
pt: Utilizador

en: Your email address
pt: O seu endereço de email

en: The e-mail address you specified is not valid.
pt: O endereço de email que indicou não é válido.

en: If you need more fields than the uid add the comment: author relationship
pt: Se necessita de mais campos que o uid adicione o comentário: relação autor
