Unsubscribe (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Unsubscribe
ro: Dezabonare

en: User
ro: Utilizator

en: Your email address
ro: Adresa dumneavoastră de e-mail

en: The e-mail address you specified is not valid.
ro: Adresa de e-mail specificată nu este validă.

en: If you need more fields than the uid add the comment: author relationship
ro: În cazul în care aveți nevoie de mai multe câmpuri decât uid, adăugați relația comment:user
