Unsubscribe (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Unsubscribe
ru: Отписаться

en: User
ru: Пользователь

en: Your email address
ru: Ваш адрес электронной почты

en: The e-mail address you specified is not valid.
ru: Указанный адрес электронной почты неверен.

en: User uid
ru: UID пользователя

en: If you need more fields than the uid add the comment: author relationship
ru: Если требуется больше полей uid добавьте коментарий: author relationship
