Unsubscribe (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: User
ca: Usuari

en: Your email address
ca: La vostra adreça de correu electrònic

en: The e-mail address you specified is not valid.
ca: L'adreça de correu que heu especificat no és vàlida.

en: Unsubscribe URL
ca: URL per donar-vos de baixa

en: If you need more fields than the uid add the comment: author relationship
ca: Si necessiteu més camps que l'uid, afegiu el comentari: relació d'autor
