Unsubscribe (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Unsubscribe
pt: Cancelar inscrição

en: User
pt: Usuário

en: Your email address
pt: Seu endereço de e-mail

en: The e-mail address you specified is not valid.
pt: O e-mail que você digitou não é válido.

en: Unsubscribe URL
pt: URL para se descadastrar.

en: If you need more fields than the uid add the comment: author relationship
pt: Se você precisa de mais campos do que uid adicione o comentário: relacionamento de autor
