Unsubscribe (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: User
sk: Používateľ

en: Your email address
sk: Vaša emailová adresa

en: The e-mail address you specified is not valid.
sk: Zadali ste neplatnú e-mailovú adresu.

en: Unsubscribe URL
sk: Odkaz pre odhlásenie
