Unsubscribe (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: User
uk: Користувач

en: Your email address
uk: Ваша адреса електронної пошти

en: The e-mail address you specified is not valid.
uk: Зазначена вами адреса електронної пошти неправильна.

en: User uid
uk: Uid користувача

en: Unsubscribe URL
uk: URL відписки

en: If you need more fields than the uid add the comment: author relationship
uk: Якщо потрібно більше полів, ніж uid додає до коментаря: додайте зв'язок з автором.
