Untappd Menu Boards (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: API key
hu: API kulcs

en: Display Options
hu: Megjelenítési lehetőségek

en: 15 minutes
hu: 15 perc

en: 30 minutes
hu: 30 perc

en: 2 hours
hu: 2 óra

en: 4 hours
hu: 4 óra
