Untappd Menu Boards (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: API key
nl: API-sleutel

en: Display Options
nl: Weergave-opties

en: 15 minutes
nl: 15 minuten

en: 30 minutes
nl: 30 minuten

en: 2 hours
nl: 2 uur

en: 4 hours
nl: 4 uur
