Untappd Menu Boards (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: API key
sk: API kľúč

en: 15 minutes
sk: 15 minút

en: 30 minutes
sk: 30 minút

en: 2 hours
sk: 2 hodiny

en: 4 hours
sk: 4 hodiny
