Untappd Menu Boards (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: API key
uk: Ключ API

en: Display Options
uk: Налаштування Вигляду

en: 15 minutes
uk: 15 хвилин

en: 30 minutes
uk: 30 хвилин

en: 2 hours
uk: 2 години

en: 4 hours
uk: 4 години
