Untappd Menu Boards (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: Email Address
vi: Địa chỉ Email

en: API key
vi: khóa API

en: 15 minutes
vi: 15 phút

en: 30 minutes
vi: 30 phút

en: 2 hours
vi: 2 giờ
