Untappd Menu Boards (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour
de: 1 Stunde

en: Email Address
de: E-Mail-Adresse

en: API key
de: API-Key

en: Display Options
de: Darstellungseinstellungen

en: 15 minutes
de: 15 Minuten

en: 30 minutes
de: 30 Minuten

en: 2 hours
de: 2 Stunden

en: 4 hours
de: 4 Stunden

en: Menu ID
de: Menü-ID
