Untappd Menu Boards (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour
fr: 1 heure

en: Email Address
fr: Adresse de courriel

en: API key
fr: Clé d'API

en: Display Options
fr: Afficher les Options

en: 2 hours
fr: 2 heures

en: 4 hours
fr: 4 heures
