Untappd Menu Boards (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: 15 minutes
gl: 15 minutos

en: 30 minutes
gl: 30 minutos

en: 2 hours
gl: 2 horas

en: 4 hours
gl: 4 horas
