Untappd Menu Boards (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Email Address
pl: Adres Email

en: API key
pl: Klucz API

en: Display Options
pl: Ustawienia wyświetlania

en: 15 minutes
pl: 15 minut

en: 30 minutes
pl: 30 minut

en: 2 hours
pl: 2 godziny

en: 4 hours
pl: 4 godziny

en: 8 hours
pl: 8 godzin
