Untappd Menu Boards (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: 15 minutes
el: 15 λεπτά

en: 30 minutes
el: 30 λεπτά

en: 2 hours
el: 2 ώρες

en: 4 hours
el: 4 ώρες
