Untappd Menu Boards (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: 15 minutes
he: 15 דקות

en: 30 minutes
he: 30 דקות

en: 2 hours
he: שעתיים

en: 4 hours
he: 4 שעות
