Untappd Menu Boards (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: Email Address
pt: Endereço de Email

en: API key
pt: Chave da API

en: Display Options
pt: Opções de visualização

en: 15 minutes
pt: 15 minutos

en: 30 minutes
pt: 30 minutos

en: 2 hours
pt: 2 horas

en: 4 hours
pt: 4 horas
