Untappd Menu Boards (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: 1 hour
da: 1 time

en: Email Address
da: E-mail-adresse

en: API key
da: API-nøgle

en: Display Options
da: Visningsindstillinger

en: 15 minutes
da: 15 minutter

en: 30 minutes
da: 30 minutter

en: 2 hours
da: 2 timer

en: 4 hours
da: 4 timer
