Untappd Menu Boards (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: 1 hour
ru: 1 час

en: API key
ru: API-ключ

en: Display Options
ru: Настройки отображения

en: 15 minutes
ru: 15 минут

en: 30 minutes
ru: 30 минут

en: 2 hours
ru: 2 часа

en: 4 hours
ru: 4 часа
