unused_files (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Actions
af: Aksies

en: Administration
af: Administrasie

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »
