unused_files (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: User
az: İstifadəçi

en: Files
az: Fayllar

en: All
az: Hammısı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Filters
az: Filtrlər
