unused_files (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Date
bn: তারিখ

en: Size
bn: সাইজ

en: Image
bn: ছবি

en: Name
bn: নাম

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: All
bn: সমস্ত

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »
