unused_files (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Name
bo: མིང

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: All
bo: ཡོངས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »
