unused_files (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: Administration
bs: Administracija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Size
bs: Veličina

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Published
bs: Objavljeno

en: Filters
bs: Filteri

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
