unused_files (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Size
el: Μέγεθος

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: User
el: Χρήστης

en: Files
el: Αρχεία

en: All
el: Όλες

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Undefined
el: Απροσδιόριστο

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »
