unused_files (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: Administration
et: Haldus

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Name
et: Nimi

en: User
et: Kasutaja

en: Files
et: Failid

en: All
et: Kõik

en: Published
et: Avaldatud

en: Filters
et: Filtrid

en: Undefined
et: Defineerimata

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Document
et: Dokument

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »
