unused_files (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Size
fi: Koko

en: Reset
fi: Palauta

en: Image
fi: Kuva

en: Name
fi: Nimi

en: User
fi: Käyttäjä

en: Files
fi: Tiedostot

en: All
fi: Kaikki

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Undefined
fi: Määrittelemätön

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »
