unused_files (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Status
fr: État

en: Edit
fr: Modifier

en: Size
fr: Taille

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Name
fr: Nom

en: User
fr: Utilisateur

en: Files
fr: Fichiers

en: All
fr: Tout

en: Published
fr: Publié

en: Filters
fr: Filtres

en: Undefined
fr: Indéfini

en: ‹ previous
fr: ‹ précédent

en: next ›
fr: suivant ›

en: Video
fr: Vidéo

en: Unpublished
fr: Non publié

en: « first
fr: « premier

en: last »
fr: dernier »
