unused_files (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Size
gu: માપ

en: Name
gu: નામ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Undefined
gu: અનિર્ધારિત
