unused_files (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: Administration
he: ניהול

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Size
he: גודל

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Name
he: שם

en: User
he: משתמש

en: Files
he: קבצים

en: All
he: הכל

en: Published
he: מפורסם

en: Filters
he: מסננים

en: Undefined
he: לא מוגדר

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Video
he: וידאו

en: Document
he: מסמך

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »
